Erika a Matúš

Manželia od leta 2015

Na portáli ma prvý oslovil Matúš. Napísal pár otázok, zaujalo ho, že hrám na klavír, hudba ktorú počúvam a to, že som o sebe napísala, že som vtipná.

Spočiatku ma moc nezaujal, pretože jednu fotku mal rozmazanú a druhu nič moc 🙂 No neskôr ma získal asi svojou inteligenciou, skromnosťou, vtipnosťou. Vedel sa správne pýtať, bol zdvorilý no nie slizký. Bol a aj je gentleman a to ma naozaj zaujalo.

Písali sme si asi tri týždne, tak som mu len tak zo srandy povedala, či mi vyplní dotazník, ktorý som si narýchlo vymyslela. Jeho odpovede boli vtipne a správne. Po troch týždňoch sme sa stretli a odvtedy sme si písali snáď nonstop, a sme aj nonstop spolu a vôbec nám to nevadí.

Prvé stretnutie bolo po troch týždňoch, presne 27.3.2014, kedy som mu povedala, že by sme sa už mohli konečne aj stretnúť. Prišiel za mnou a ja som vzala von psa a šli sme venčiť. Prekvapil ma pozitívne jeho výzor. Svalnatý a fešák. No brala som to triezvo. No hneď na druhy deň sme šli spolu von opäť a mali sme asi 12 hodinové rande, pretože sme sa nevedeli rozlúčiť, rozprávali sme sa, šli sme peso z centra až do Petržalky, domov som prišla zmrznutá o šiestej ráno.

Mali sme asi 12 hodinové rande, pretože sme sa nevedeli rozlúčiť

Našim plánom je ostať spolu navždy. Vďaka partnerovi som naozaj stretla môjho princa na bielom koni. Ja mu hovorím jednorožec. Posledný jednorožec, pretože takého chlapa veru na svete niet 🙂

8.8 2015 sme mali svadbu, a sme veľmi šťastní.

Používateľom radím, aby obetovali tých par eur za členstvo a nebáli sa toho. Áno, je pravda, že nikdy neviete na koho natrafíte, ale treba pokúšať šťastie.

Erika a Matúš


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!