Alena a Jozef

Partneri od novembra 2015

Dobrý deň, posielam príbeh nášho stretnutia a nasej terajšej lásky.

Sme Jozef a Alena, obidvaja podnikáme a veľa čašu na zoznámenie nám neostávalo. A hlavný problém bol v tom, že sme sa nevedeli verbálne zhodnúť s možnými budúcimi partnermi pri stretnutí. Obidvaja sme cestovateľské typy a veľmi samostatní jedinci, čo sa tyká bývania, šoférovania aj obchodu.

Keď sa mi po roku neúspešných pokusov ozval Jozef, bola som v štádiu, že všetci, čo sa ozývali a boli ďalej ako 50 km od môjho bývania, neprichádzali do úvahy. A “starí otcovia“ tiež nie, lebo by sa venovali vnúčatám. To by brzdilo moje aktivity aj napriek tomu, že som vysoko po päťdesiatke.

Pozerala som sa teda na tvár, ktorá sa z ponúkanej fotky na mňa vážne dívala a odpovedala som aj napriek tomu, že ponuka prišla až z východu a ja bývam v srdci stredného Slovenska. Odpovedala som a odpoveď som aj dostala. Prišlo stretnutie, v polovici cesty medzi nami, v kúpeľnom mestečku. Málokedy som išla na stretnutie, no tentoraz mi chlap v klobúku, so šibalskými očami a fúzami učaroval. Na dohovorenom mieste, ktoré znelo „parkovisko pri hoteli“ som bola v predstihu a čakala. Čakala pol hodiny, hodinu, obišla som parkovisko a nič. „No asi zase jeden z tých nezodpovedných srandistov“, pomyslela som si a sadla do auta pripravená odísť.

Ako sme sa videli, padli sme si okamžite do oka, a ako mladá generácia, aj do náručia.

Niečo mi však nedalo a obišla som hotel. Panebože! Veď parkovisko je aj z druhej strany! A presne na ňom stál môj vyvolený a tiež bol pripravený k odchodu! Ako sme sa videli, padli sme si okamžite do oka, a ako mladá generácia aj do náručia. Bol to krásny deň, plný smiechu, vodných hier a aj toboganov, z čoho sme sa smiali najviac, keďže Jozef je odo mňa starší o 9 rokov. Nevnímali sme vek, okolie, nič, len seba.

Sme spolu iba od začiatku novembra, ale už sme stihli obísť Egypt a vianočný pobyt v Miláne. Neustále sme na príjme a chceme si vybudovať naše vlastné hniezdočko lásky. Vnúčatá nemáme a tak nechceme strácať čas čakaním. Veď viete ako sa vraví, ak chceš spoznať priateľa, choď s ním minimálne na týždeň na dovolenku. A po nej sa buď rozídete alebo ostanete spolu. No a my sme ostali!

Každému želáme trpezlivosť a naozaj to skúšajte. Raz to možno vyjde.

Alena a Jozef


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľov, ktorí šťastne ukončili svoje členstvo na Partner na úrovni. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!