Miloš a Ľudka

Milos a Ludka_Partner na urovni

vo vzťahu

Zoznámili sme sa na Vašom portáli. Čo v dnešnej dobe človek urobí, keď zostane sám? Zapne počítač a začne hľadať po „zoznamkách”. Schválne som použil úvodzovky, pretože niektoré zoznamovacie portály naozaj dostávajú ľudí do pomykova.

Na našich profiloch nás zaujali spoločné záujmy: predovšetkým šport a príroda, ale tiež rovnaké názory na svet či vyznávanie rovnakých životných hodnôt.

Naše prvé stretnutie bolo pomerne romantické – v prírode vo forme turistiky, aj keď bola poriadna zima. Čo nás aspoň hneď postavilo pred riešenie problému, kde sme obaja obstáli k spokojnosti toho druhého.

Naše plány do budúcnosti nie sú ziatiaľ celkom vyjasnené. V našom veku (54/49) sú veci zložitejšie, ako keď sme chodili na rande v osemnástich. Každý má povinnosti, deti, rodinu, starnúcich rodičov, prácu… Sme od seba vzdialení 130 km. No vieme, že prekážky sú na to, aby ich človek prekonával a ukázal tak svoju silu, schopnosti a čo dokáže pre partnera urobiť.

Buďte trpezliví a nebojte sa ukázať svoje vnútro a city.

No a čo by som odkázal tým, čo hľadajú? Trpezlivosť a nebáť sa ukázať svoje vnútro a city. Nejde len o svaly, či našminkovaný zovňajšok a bezbrehé „šťastné” fotografie z bujarých osláv či exotických dovoleniek. V skutočnosti málokoho zaujíma, kto kde bol na dovolenke. Aj keď je internet podľa mňa „šmykľavé” médium, priniesol nám možnosti, ktoré sme si nedávno nevedeli predstaviť. Aj lietadlá padajú, ale ľudia predsa ďalej lietajú…

Miloš a Ľudka


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľa, ktorý šťastne ukončil svoje členstvo na Partner na úrovni. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!