Mirka a Peťo: „Hľadajte, čakajte, nezúfajte!“

Partneri

V prvom rade chcem pochváliť systém Partner na úrovni! Bola som prekvapená, ako dobre to funguje.

Písala som si s viacerými mužmi, jeden sa mi pozdával viac, „zaľúbila som sa“, potom sme sa aj stretli ale nesadli sme si. Ostala som veľmi sklamaná a hovorila som si, že cez internet aj tak nikoho nenájdem. Brala som to už len ako zábavu. Bola som tiež pred poslednou štátnicou, nemala som čas ani chuť to riešiť, a keď mi niekto napísal, tak som odpísala.

Potom mi napísal Peťo. Brala som ho ako všetkých ostatných, ale písal stále viac a viac. Písali sme si dva týždne a potom sme sa stretli. Naživo bol oveľa krajší, ani som neverila, že tento muž sa ide stretnúť so mnou. Mne bolo hneď jasné, že sa mi páči, ale nevedela som, ako je na tom on. Prvý krát sme spolu strávili celý večer. Potom som šla na štátnicu, tak sme sa tri dni nevideli a keď som prišla k nemu, bol vyzdobený byt. Prichystal mi oslavu a bolo to veľmi príjemné. A odvtedy sme spolu každý deň.

Plány do budúcnosti – ideme spolu bývať. Možno si niekto povie, že je to prirýchlo, ale na čo čakať?

Čo by som poradila ostatným? Hľadajte, čakajte, nezúfajte! Možno nepríde hneď. Ja som dosť náročná a hovorila som si, že si len tak partnera nenájdem. Na Partner na úrovni je tá výhoda, že systém ponúka partnerov podľa toho, čo chcete, a z toho množstva sa dá vyberať.

Tiež, skúšajte sa stretnúť s viacerými. Ja som sa stretla asi so štyrmi mužmi, nesadol mi ani jeden z nich, ale brala som to ako zábavu, spoznanie, kamarátstvo. A potom prišiel, dúfam, ten pravý!

Držím všetkým palce!

Mirka a Peťo


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni v júli 2014. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!