Zuzana a Juraj

Partneri

Začnem asi tým, že v priebehu posledných pár mesiacov sa zo mňa stal najšťastnejší človek (teda dúfam, že sme dvaja najšťastnejší ľudia) na svete! Stretla som človeka, ktorého milujem, veľmi si ho vážim a prajem si, aby náš spoločný život bol veselý, šťastný a dlhý.

Mala som niekoľko vzťahov, ale stále to nebolo ono a potom som bola dlho sama. Jednoducho som sa nemala kde zoznámiť. Robota, stále tí istí kamaráti, diskotéky a drinky v meste ma už baviť prestali. Pomaly som prestávala dúfať, že by sa mi ešte splnil sen o láske, spoločnom živote, rodine. V televízii som zaregistrovala reklamu na Partnernaurovni.sk.

Nebola som žiadnym fanúšikom zoznamiek, skôr som mala názor, že na takú stránku sa môžu prihlásiť iba zúfalci. Po pár dňoch som sa predsa len zaregistrovala, vyplnila ten siahodlhý dotazník a čakala. Pozdravy od pánov mi začali chodiť hneď od začiatku a bolo to celkom príjemné. Mne sa vtedy nejak veľmi vypisovať nechcelo, a tak som odpovedala skôr stručne.

Až kým mi nenapísal môj drahý. Ani neviem prečo, s ním som si začala dopisovať pravidelne a správy boli stále dlhšie. Takto sme sa spoznávali mesiac, čo je pre mňa príšerne dlhá doba. Naznačovala som, že by som sa chcela stretnúť, ale reakcia stále žiadna. Tak som si jedného dňa povedala, že buď ma na to rande pozve, alebo to ukončím. Prišla správa a v nej pozvanie na rande! Celý deň som myslela iba na to, aký bude v skutočnosti. Blížilo sa stretnutie a ja som musela riešiť pracovné veci a pri pohľade na hodinky mi bolo jasné, že nestíham. Písala som mu, volala aby počkal, že už som na ceste (stále pri počítači). Prišla som o polhodinu neskôr. Až neskôr mi povedal, že prišiel o 15 minút skôr, teda počkal si na mňa. Stretnutie bolo aj tak veľmi príjemné, kecali sme, smiali sa a pri rozlúčke som dúfala, že sa ešte uvidíme. Aj druhé rande bolo zaujímavé – v čajovni. Ani jeden z nás síce nie je žiadny čajový fanúšik, ale dojem je dojem. 🙂 Postupne boli naše stretnutia častejšie a stále rovnako príjemné. O mesiac sme spolu bývali a dnes plánujeme svadbu a spoločné “hniezdočko”.

Počas nášho zoznamovania som si ešte pár krát prezrela svoj účet na Partner na úrovni, skôr zo zvedavosti, ale odpisovať sa mi už nikomu nechcelo. Drahý mi časom prezradil, že niekoľkým žienkam ešte odpísal, ale tiež sa mu chcelo stále menej.

Nebola by som veľmi úprimná, keby som tvrdila, že každý deň bol nádherný, plný romantiky a lásky. Stále sa učíme v niektorých otázkach nájsť a robiť kompromisy. Boli aj silnejšie výmeny názorov, ale nikdy by som ho nevymenila za nikoho iného. S mojím drahým sa konečne môj život ustálil a plníme si sny o spoločnom živote.

Teraz všade tvrdím, že zoznámenie cez internet je skvelá vec

Teraz všade tvrdím, že zoznámenie cez internet (samozrejme nie každým spôsobom) je skvelá vec a nebyť Partner na úrovni, aj dnes by som po príchode z práce iba snívala o láske, sama s pohárom vína v ruke.

Zuzana a Juraj


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni v auguste 2014. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!