Branko a Vlaďka

Spolu od jari 2014

O portáli Partner na úrovni som sa dozvedel náhodou, približne pred rokom (v decembri 2013) z televízie. Zoznamka vyzerala štandardne, avšak lepšie prepracovaná ako iné. Preto ma zaujala. Hľadal som vtedy partnerku, niekoho, koho budem ľúbiť. Niekoho, kto bude ľúbiť mňa. Zaregistroval som sa teda, vyplnil všetky potrebné otázky, zaplatil ročné členské a začal hľadať.

Študoval som umenie a fotografiu a preto mi veľmi záležalo na tom, aby aj moja partnerka bola aspoň do určitej miery umelecky založená. Už asi po týždni mi portál odporučil nové známosti založené na mojich preferenciách a záujmoch, ktoré som na začiatku trpezlivo vyplnil, a ktoré mi v podstate priniesli šťastie. Vlaďka, umelkyňa a herečka, bola asi tretia v poradí a hneď ma zujala. Pokúsil som sa teda upútať jej pozornosť a dočkal som sa pozitívnej odozvy.

„Sympatie boli obojstranné, očakávania veľké!“

Malo to však menší háčik. A to bol už naplánovaný rok, ktorý som mal stráviť v Anglicku. A odchod bol v týždeň nášho zoznámenia. Do Anglicka som odišiel, no naša komunikácia prebiehala nezmenená. Naopak, naberala na obrátkach. Vlaďka brala môj ročný pobyt s porozumením a prvé stretnutie sme si naplánovali na 1. Apríl, teda približne 3 mesiace po našom zoznámení.

Prvé kvety, bozky, dotyky a zaľúbené pohľady. Lásku som Vlaďke vyznal už na Valentína 2014, no skutočné stretnutie bolo až neuveriteľné! Nezabudnuteľné a plné lásky, a to aj napriek veľkej diaľke čo medzi nami stála.

Neskôr sme sa stretávali na Slovensku, v Anglicku aj v Prahe, približne každé tri mesiace. Po roku, v decembri, som splnil svoj sľub, vrátil sa domov natrvalo a upevnil náš vzťah. S Vlaďkou sme prežili naše prvé spoločné zaľúbené Vianoce. Vianoce, ktoré by možno boli iba krásnym snom, keby som v decembri 2013 neklikol na Partner na úrovni.

Ďakujeme Vám!

Branko a Vlaďka


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľa, ktorý šťastne ukončil svoje členstvo na Partner na úrovni v decembri 2014. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!