Na prvý pohľad

Veronika a Tibor

PartneriVlastne sme sa vôbec nemali stretnúť…Na začiatku bolo moje náhle vnuknutie zaregistrovať sa na portáli „Partner na úrovni“ a vlastne ani neviem poriadne, čo ma k tomu v ten osudný… Prečítajte si viac »

Tom a Kika

V partnerskom vzťahuAni neviem, čo mi napadlo prihlásiť sa na Partner na úrovni. V živote som na žiadnej zoznamke nebola. Ani som tomu neverila. Som veľmi spoločenská, vôbec neviem, čo… Prečítajte si viac »

Branko a Vlaďka

Spolu od jari 2014O portáli Partner na úrovni som sa dozvedel náhodou, približne pred rokom (v decembri 2013) z televízie. Zoznamka vyzerala štandardne, avšak lepšie prepracovaná ako iné. Preto ma… Prečítajte si viac »

Marta a Peter

Spojili ich spoločné záľubyAko som začala komunikovať na Vašom portáli? Čo ma zaujalo na profile? Myšlienku skúsiť hľadať partnera cez internet dostala moja dcéra (17). Povzbudzovala ma, nech len skúsim,… Prečítajte si viac »

Zuzana a Michal

Vianočné zoznámenieNáš príbeh sa začal úplne nevinne. Obaja sme boli zaregistrovaní na Partner na úrovni so snahou stretnúť toho pravého / tú pravú. Jeho fotka sa mi páčila, tak som… Prečítajte si viac »