Sofia a Tibor: „Čo keď náhodou“ – tak sa to začalo

Partneri

Bola som po rozchode s priateľom. Keďže mám tendenciu k prepracovaniu sa a uzatváraniu sa do seba, tak ma kamarátka nahovorila, aby som sa prihlásila do zoznamky. Som už rozvedená, dlho som žila so svojim synom sama. Nikdy som sa touto cestou s nikým nezoznámila. Bola som prihlásená mesiac, nestihla som sa ani riadne zorientovať a dostala som veľmi príjemnú správu od človeka, ktorého teraz veľmi ľúbim.

Bola som na pracovnej ceste v Nemecku a v noci, cestou späť, mi prišla správa. Bolo 02:20. Odpovedala som bez váhania. A v zápätí som dostala vtipnú odpoveď, že konečne našiel ženu, ktorá pracuje aj v noci.

Partner na úrovni ponúkol priateľovi môj profil vo funkcii „Čo keď náhodou“. Dva dni sme sa spoznávali len cez správy a potom sme sa dohodli na stretnutí. Vybrali sme si tichú, príjemnú kaviareň, a keď sme do nej prišli, prerábali tam čalúnenie. Bol tam taký hluk, že sme sa skoro nepočuli. So smiechom sme sa odtiaľ presunuli inam a z hodiny, ktorú sme si uvoľnili obidvaja v práci, bolo celé dopoludnie a veľmi ťažko sa nám lúčilo. Bolo to spočiatku rozpačité stretnutie, postupne sme sa však uvoľnili a mali sme pocit, že sa poznáme veľmi dlho. Večer sa u mňa zastavil v práci a po prvom bozku som vedela, že ho chcem spoznať omnoho viac.

Už je to skoro rok, čo mi Partner na úrovni poslal do života človeka, ktorý je splnením môjho sna.

Obidvaja podnikáme, času máme veľmi málo, ale stretávame sa takmer denne. Okolie nám veľmi nepraje, mali sme aj ťažký mesiac, prestali sme sa stretávať. Boli to najhoršie dni v našich životoch, ale vtedy sme si aspoň uvedomili, že nechceme byť bez seba. Posilnilo nás to a začali sme realizovať kroky k svojej spoločnej budúcnosti.

Už je to skoro rok, čo mi Partner na úrovni poslal do života človeka, ktorý je splnením môjho sna. Mám v ňom milujúceho a milovaného priateľa, ochrancu, milenca, spoločníka…Viem ho požiadať o čokoľvek a viem, že ak je to v jeho silách, neodmietne. Robí všetko preto, aby videl na mojej tvári úsmev a ja sa s ním veľmi rada smejem. Vo svojom živote som nepočula toľko krásnych vyznaní lásky a nikdy som ich toľko nevyslovila, ako teraz. Jeho láskavosť mu denne opätujem. Do cesty mi vďaka zoznamke prišiel človek, ktorý už prestal dúfať, že ho niekto bude počúvať, rešpektovať, milovať a pritom si toto práve on zaslúži denne.

Raz mi povedal : „Keby si nebola vo svojom profile sama sebou, nevybral by som si Ťa. Hľadal som presne Teba .”

Všetkým prajem lásku, šťastie, porozumenie. Buďte sami sebou a určite Vás v tomto svete čaká také porozumenie a láska ako nás dvoch. Vo dvojici je život krásny a podstatne ľahší.

Sofia a Tibor


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni v októbri 2014. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!