Tom a Kika

V partnerskom vzťahu

Ani neviem, čo mi napadlo prihlásiť sa na Partner na úrovni. V živote som na žiadnej zoznamke nebola. Ani som tomu neverila. Som veľmi spoločenská, vôbec neviem, čo mi napadlo ísť na to takto.

Sedela som sama doma, večer pozerám telku a ide reklama na Partner na úronovi. V tej sekunde, doteraz tomu nerozumiem, bolo to úplne spontánne rozhodnutie, som chytila ipad a začala som vypĺňať profil. Tým, že som na FB, som s uverejnením fotiek nemala problém 🙂 chcelo to 20- dala som 🙂 vôbec som netušila, že väčšina ľudí si tam dáva 1-2. A vtedy som si ani neuvedomila, že na FB má človek priateľov, ale na zoznamke tých ľudí nepozná.

Pri vypĺňaní som bola veľmi úprimná a otvorená. Nemá zmysel klamať, keď to myslíte naozaj. A odporúčam dávať všetkým viacero fotiek. Spravíte si skôr o niekom komplexnejší obraz.

Od prvého dňa mi začali prichádzať ohlasy, komenty, správy. Veľa, fakt veľa. Až ma to vystrasilo 🙂 Nevedela som zrazu, čo s tým. Jasne, že nie všetci “vás oslovia”, zistila som, že okruh sa logicky začal po pár dňoch výrazne zužovať.

Písala som si s celkom fajn ľuďmi, ale v konečnom dôsledku som sa reálne stretla len s jedným človekom. Po 6 týždňoch písania. S jediným.

Intuícia nesklamala napriek tomu, že som si mesiac a pol písala iba “s jednou fotkou” 🙂 Samozrejme som mala z prvého osobného stretnutia paniku. Viete už o sebe dosť, ale vôbec netušíte, či tá iskra prebehne. A vlastne z tej jednej fotky ani neviete, ako skutočne ten človek vyzerá 🙂

Bol to zvláštny pocit ísť na to stretnutie, ale nakoniec neľutujem, bolo to super – akoby sme sa poznali už dlho. Od toho dňa tvoríme pár (teraz je to rok) a dovolím si povedať za oboch, že sme radi, že nás Partner na úrovni našiel 🙂 Náhoda? Osud? Hovorí sa, že náhody neexistujú, a že každý človek je v našom živote testom, trestom, alebo darom.

Veľa sa spolu smejeme, cestujeme, kultúrne žijeme. Som s ním rada. Môžem povedať, že som opäť po veľkom životnom sklamaní happy…

Pochopila som v živote, že istotu mi už nikto nedá a je naivné si myslieť v dnešnom svete, že to bude ako v rozprávke “a žili spolu naveky”, ale kiežby to tak bolo. Zatiaľ ho vnímam ako dar.

Obaja sme už poučení. Veľa sa spolu smejeme, cestujeme, kultúrne žijeme. Som s ním rada. Môžem povedať, že som opäť po veľkom životnom sklamaní happy a vlastne vďačím za to PnÚ, lebo sme z tak iných oblasti, že pochybujem, že by sme sa niekde boli stretli náhodou.

Robíte dobru vec 🙂

Tom a Kika


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľov, ktorí šťastne ukončili svoje členstvo na Partner na úrovni v Marci 2016. Gratulujeme a prajeme veľa šťastných chvíľ!