Vegetariánska zoznamka a vegánska zoznamka na Partner na úrovni

Slovenské internetové zoznamky sa môžu podľa očakávaní svojich používateľov líšiť. Partner na úrovni je zoznamka pre vážne zoznámenie, kde naozaj každý môže spoznať nezadaných. Ste vegetarián/ka alebo vegán/ka a hľadáte partnera alebo partnerku, s ktorým môžete ísť bez problémov spoločne na nákup alebo povečerať? Naša vegetariánska zoznamka a vegánska zoznamka sú tu pre Vás.
vegetariánska zoznamka pár na bicykli

Ako naša vegetariánska a vegánska zoznamka funguje?

Naša metóda návrhu vhodného partnera je kľúčový nástroj, pomocou ktorého sa môžete zoznámiť s niekým novým, s kým sa budete cítiť dlhodobo skvele. Princíp metódy je založený na metodickom modeli, ktorý vypočítava takzvanú vzťahovú kompatibilitu našich členov. Vypočítavame ju na základe demografických údajov, osobnostného testu, a tiež osobných preferencií (očakávaní) týkajúcich sa budúceho vzťahu.

Prečítajte si tiež: Sme seriózna zoznamka č.1 na Slovensku

 

Vo Vašom on-line zoznamovacom profile máte možnosť zadať kritériá hľadania, ktoré sú pre Vás počas zoznamovania s niekým novým dôležité - napríklad výšku, vzdialenosť od bydliska alebo najvyššie dosiahnuté vzdelanie. Budú Vám tak chodiť návrhy nezadaných podľa Vášho filtra. O svojom vegetariánstve alebo vegánstve môžete dať vedieť ostatným priamo vo svojom profile.

 

Nie sú vo Vašom okolí žiadni nezadaní vegetariáni alebo vegáni?

Podľa prieskumov sa napríklad v susednom Česku hlási v k vegetariánstvu asi 1 až 2 % populácie (za Slovensko bohužiaľ oficiálne odhady neexistujú, ale dá sa predpokladať, že čísla sú podobné). Súčasné stravovacie trendy navyše naznačujú , že sa bude tento počet v budúcnosti zvyšovať. Len pre porovnanie: v západnej Európe sa odhaduje počet vegetariánov v populácii medzi 2 až 9 %. Šance nájsť si vegetariána alebo vegetariánku tak každým dňom rastú.

Môže sa samozrejme stať, že vo Vašom okolí žiadni nezadaní vegetariáni alebo vegáni nežijú. Nemusíte mať ale obavy. Z nedávneho prieskumu Partner na úrovni totiž vyplynulo, že viac ako polovica opýtaných ľudí konzumujúcich mäso (53 %) by jeho prísun čiastočne obmedzila, ak by ich o to partner-vegetarián slušne požiadal. 41 % z nich by obmedzilo konzumáciu mäsa aspoň pred partnerom a 12 % by dokonca prestalo jesť mäso úplne.

Prečítajte ak tiež: Akí sú členovia Partner na úrovni?

 

Vegetariánska a vegánska zoznamka: Čo si vegetariáni a vegáni najčastejšie prajú?

Z prieskumu tiež vyplynulo, že pre 54 % vegetariánov by bola príprava a výber jedál tým najťažším vo vzťahu s niekým, kto konzumuje mäso. 25 % by malo problém s výberom menu pre špeciálne príležitosti. Nájsť s partnerom spoločnú reč upevňuje dôveru v každom vzťahu a platí to samozrejme aj pre stravovanie. Nie nadarmo sa hovorí, že láska prechádza cez žalúdok.

Prečo je zdieľanie jedla a spoločné stravovanie vo vzťahu dôležité? Naša psychologička Salama Marine k tomu hovorí: „Sedieť oproti sebe pri stole a pozerať sa jeden druhému do očí je určite dôležitým prvkom každého vzťahu. Ak páry úspešne prejdú touto zásadnou skúškou, má ich vzťah väčšie šance do budúcnosti. Pre niektorých ľudí sú stravovacie preferencie veľmi dôležité a majú tak strach byť s niekým, kto ich stravovacie návyky nezdieľa. Vzťahu tak iba prospeje, ak sa obaja partneri na výbere jedál zhodnú."

Vďaka zoznamke Partner na úrovni teraz môžete spoznať nezadaných, s ktorými sa budete cítiť skvele. Zaregistrujte sa zadarmo kliknutím na banner nižšie ešte dnes a nájdite nielen vegetariánov a vegánov vo svojom okolí:

registrácia na vegetariánska zoznamka

 

Prečítajte si tiež:

 • kresťanská zoznamka pár na túre

  Kresťanská zoznamka

  Túžite po láskyplnom, dlhodobom vzťahu, rodine, zázemí, po partnerovi, ktorý bude vidieť svet rovnakými očami a zdieľať Vaše presvedčenie a duchovné hodnoty?

 • nezadaní pro 30 a chlapi s lotpou

  Single po 30

  Nezáväznosť dvadsiatnika je pomaly preč, biologické hodiny tikajú, a od človeka v Kristových rokoch sa očakáva plná zodpovednosť za seba samého. Ale ako do tejto predstavy zapadá život nezadaných?

 • pár v kuchyni vážny vzťah

  Nájdite vážny vzťah

  Ako poznať, kto to myslí naozaj vážne a čoho sa pri hľadaní najlepšie vyvarovať? Sme zoznamka pre vážné zoznámenie.