Fotografie ostatných členov a ako o ne požiadať

fotky ostatných členov

Partner na úrovni ponúka rad funkcií, ktorých cieľom je zoznamovanie uľahčiť. Zoznamka Partner na úrovni je pre nezadaných, ktorí hľadajú predovšetkým vážne zoznámenie. Z toho dôvodu majú Vaše fotografie možnosť vidieť len VIP členovia. Zaručíme tak, že si ich môžu prezerať iba nezadaní, ktorí to myslia naozaj vážne – podobne ako Vy. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli o prezeraní fotografií ostatných členov viac.

Prezeranie fotiek ostatných členov. Ako to funguje?

Partner na úrovni je jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku. Prajeme si, aby pre Vás bolo hľadanie partnera, s ktorým si budete skvelo rozumieť čo najpohodlnejšie. Fotky ponúkaných potenciálnych partnerov je možné prezerať iba v rámci plateného VIP členstva. Zaručujeme tým okrem serióznosti aj ochranu súkromia našich členov.

Bezplatné členstvo slúži na to, aby si nezadaní naše stránky vyskúšali a ujasnili si, či naozaj hľadajú niečo vážnejšieho podobne, ako drvivá väčšina ostatných členov. VIP členovia zoznamky Partner na úrovni si tak môžu byť istí, že im ponúkneme iba nezadaných, ktorí hľadajú vážny vzťah.

Partner na úrovni Vám pošle 3 až 7 ponúk partnerských návrhov denne. Ide o nezadaných, ktorí sa hodia k Vašej osobnosti a zodpovedajú Vášmu vzdelanostnému profilu a životnému štýlu. Namiesto prezerania stoviek profilov denne tak dostanete návrhy iba tých partnerov, ktorí sa k Vám naozaj hodia. Zvyšuje sa tým Vaša šanca na nadviazanie dlhodobého vážneho vzťahu.

Ste VIP člen a nevidíte fotku navrhnutého partnera? Fotky ostatných členov si môžete ľahko vyžiadať!

Pokiaľ s niekým nadviažete kontakt, iste Vás zaujíma jej alebo jeho vzhľad. Fotky ostatných členov bývajú v profiloch väčšinou už nahrané, ale môže sa stať, že Vám bude navrhnutý aj niekto bez fotky. V takom prípade jednoducho o fotku požiadajte: stačí k tomu jediné kliknutie. Druhá strana tak dostane upozornenie, že máte záujem o jej fotografie.

Ako konkrétne o fotografiu požiadať?

Ako už sme popísali vyššie, niekedy sa stane, že v profile uvidíte iba ikonu obrázku, ale nie skutočnú fotku používateľa. V profile sa preto nad takou ikonou objaví správa “Chceli by ste vidieť fotografiu…?” Odpovedzte jednoducho kliknutím na odkaz “Žiadosť o fotografiu” v tejto správe. Potom sa zobrazí oznámenie, že žiadosť o fotku bola odoslaná. Partner na úrovni Vám dá hneď vedieť, keď navrhnutý potenciálny partner nahrá fotku do svojho profilu.

Čo mám urobiť, keď ma niekto o fotku požiada?

Ak niekto o fotku požiada Vás, upozorníme Vás prostredníctvom e-mailu, a tiež vo Vašom profile. Rovnako sa dozviete, kto o fotografiu požiadal Vás, aby ste mohli navštíviť jej alebo jeho profil.

Ak sa rozhodnete mať fotku v profile automaticky (žiadosť o fotografiu tým odpadá), môžete si fotku jednoducho nahrať cez Nahranie fotografie. Ak používate Partner na úrovni v mobile, môžete použiť aj svoju profilovú fotku z Facebooku.

Aké sú výhody nahranej profilovej fotografie?

Pohľad do niekoho očí prostredníctvom fotografie ukáže oveľa viac ako blok textu. Určite ste si niekedy všimli, aký príjemný a priateľský dokáže byť úsmev na fotke. Máte tak šancu osloviť nezadaných, ktorým sa páčite takí, akí ste. Dobrá fotka totiž poodhalí Vašu osobnosť aj Vaše záujmy. Pokiaľ vyberiete nejakú aktuálnu fotku, na ktorej usmievate, nemáte čo pokaziť.

Nie ste ešte členom? Zaregistrujte sa kliknutím na banner nižšie:

fotografie ostatných členov

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni