Komentár k fotografii: povedzte niečo osobné

Partner na úrovni komentár k fotografii

Atraktívne fotografie v profile zvyšujú Vaše šance pri hľadaní partnerov na internete. Zoznámenie so zaujímavým človekom Vám navyše uľahčuje aj funkcia komentárov k fotografii. Vďaka tejto funkcii sa môžete vyjadriť k fotografiám ostatných členov, ktorí sa objavili medzi Vašimi navrhnutými partnermi.

Dajte najavo, že sa Vám niekoho fotka páči

Starostlivo ste vyplnili svoj osobnostný test a máte zostavený zoznamovací profil. Vďaka matchingu, špeciálnej metóde psychologického súladu osobností, budete denne dostávať nové návrhy partnerov. Profilová fotografia je samozrejme to prvé, čo upúta pozornosť ostatných.

Váš názor na ňu môžete vyjadriť napríklad kliknutím na funkciu “Páči sa mi” alebo poslaním “úsmevu”. Je to skvelý spôsob, ako na seba upozorniť. Stačí jedno kliknutie alebo krátky komentár, aby ste dali najavo, ako veľmi sa Vám fotografie vybraného člena páčia. Ak máte záujem začať dlhšiu konverzáciu, odporúčame napísať komentár k fotografii alebo priamo nadviazať konverzáciu poslaním správy.

Komentár k fotografii: Ako to funguje

Najskôr vyberiete fotografiu, ktorá Vás zaujala a kliknite na “komentár”. Potom sa objaví textové pole, kde ho môžete napísať. O komentári bude druhá strana informovaná emailom, a taktiež v zoznamovacom profile.

V Partner na úrovni nám záleží na ochrane súkromia a bezpečnosti, preto sú komentáre viditeľné iba Vám a potenciálnemu partnerovi. Navyše si ich môžete kedykoľvek opäť prečítať vo svojej histórii správ.

Ako vybrať správnu fotografiu?

V magazíne Partner na úrovni Vám poradíme, ako vhodne zvoliť profilovú fotku. Do svojho profilu máte možnosť nahrať maximálne 24 fotografií, a preto je dôležité zvoliť ich správne. Vhodné sú fotografie v dobrej kvalite, správnej veľkosti a zobrazujúce vhodné situácie.

Verejné fotografie musia spĺňať aj naše pravidlá správania. U všetkých typov fotografií je prísne zakázané zobrazovať obnažené osoby, pornografický obsah a akékoľvek násilie.

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni