2 spôsoby platby VIP členstva

žena s notebookom

VIP Classic alebo VIP Comfort členstvo je na Partnernaurovni.sk možné zaplatiť dvomi spôsobmi: kreditnou kartou a cez službu PayPal.

1. Platba kreditnou kartou

Platba kreditnou kartou je najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom, ako získať VIP členstvo. Na bezpečnosť transakcie je z našej strany kladený veľký dôraz, celý platobný proces je preto šifrovaný najmodernejšími metódami (pomocou protokolu SSL, teda 256 bitovým šifrovaním). Platba kreditnou kartou na Partnernaurovni.sk spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy.

Pri platbe kartou zadajte do vyznačených polí postupne krstné meno, priezvisko, typ karty (Visa, MasterCard, Maestro či Visa Electron), číslo karty (16-miestne), bezpečnostný kód CVC/CVV2 (posledné trojčíslie kódu, ktorý nájdete na zadnej strane karty) a dátum expirácie vo formáte mesiac / rok. Celý platobný proces má skrytý našepkávač, ktorý pri platobnom procese radí, ako, kam a čo vložiť.

Ak Vám pri platbe kreditnou kartou nastanú problémy, prekontrolujte si najskôr všetky mená a čísla, ktoré ste do vyznačených polí zadali. Najčastejšou príčinou bývajú chybne zadané údaje. Taktiež sa uistite, či nevypršala platnosť Vašej karty.

Ak ani napriek tomu transakcia neprebehne, je pravdepodobné, že je Vaša kreditná karta pre platby na internete zablokovaná. V tomto prípade je nutné kontaktovať bankovú inštitúciu, ktorá Vašu kartu vydala, a požiadať o odblokovanie. Jedná sa o úplne bežnú prax, proces odblokovania je pomerne jednoduchý a netrvá dlho. Je tiež možné použiť špeciálnu elektronickú kartu na platenie na internete, ktorú slovenské banky bežne ku kreditným kartám ako doplnok vydávajú.

2. Platba pomocou PayPal

Medzi ďalšie spôsoby platby patrí aj služba Paypal, ktorá funguje ako elektronická peňaženka umožňujúca bezpečné a jednoduché internetové platby bez nutnosti zadávať číslo Vašej platobnej karty alebo bankového účtu. Ak zvolíte túto možnosť, budete automaticky presmerovaní na rozhranie PayPal, kde sa môžete prihlásiť do svojho PayPal účtu a vykonať tu platbu za vybrané členstvo. Ak ešte nemáte svoj PayPal účet, budete si ho tu môcť vytvoriť.

Založenie účtu na PayPal trvá približne 5 minút, platba niekoľko desiatok sekúnd. Členstvo Vám bude následne aktivované v priebehu niekoľkátich minút. Upozorňujeme, že rozhranie služby PayPal je momentálne dostupné iba v anglickom jazyku.

Partnernaurovni.sk odporúča platbu kreditnou kartou, ako najmodernejší, veľmi bezpečný a rýchly platobný prostriedok. Potvrdenie platby kreditnou kartou prebehne počas niekoľko málo sekúnd. Vďaka tomu si môžete začať užívať výhody VIP členstva ihneď po zaplatení. Ak sa platbu nedarí vykonať, uistite sa, že je Vaša karta odblokovaná pre platenie na internete.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni