Ktoré zoznamovacie portály skutočne zvýšia Vaše šance nájsť partnera?

muž na zoznamovacom portále

Stále viac a viac ľudí sa obracia k online zoznamkám, ktoré sa stávajú obľúbenou možnosťou proaktívnych singles hľadajúcich partnera. Avšak šanca na úspešné zoznámenie vo veľkej miere závisí na kvalite zoznamky. S ohľadom na to, aké množstvo sa ich ponúka, výber tej správnej môže byť poriadne mätúci. Ktoré zoznamovacie portály teda naozaj zvýšia Vaše šance?

Čím väčšia zoznamka, tým väčšie šance?

S pribúdajúcim počtom ľudí využívajúcich ich služby sa z online zoznamiek pomaly stáva neprehľadná džungľa, v ktorej nie je ťažké sa stratiť. Mnohé zoznamovacie portály hrdo prezentujú vysoké počty svojich členov, no častokrát nezmienia, koľkí z nich nemajú aktívne účty, stránku nepoužívajú či nemajú seriózny záujem o nadviazanie vzťahu. A snažiť sa o nadviazanie konverzácie s niekým, kto buď profil vôbec nepoužíva, alebo zoznamovanie neberie vážne je nie len iritujúce, ale je to aj nepríjemné zrdžovanie na cetse za vhodným partnerom.

Na opačnej strane sa môžu zdať zaujímavými špecializované zoznamovacie stránky, zamerané na ľudí so špecifickými požiadavkami a predstavami o svojom budúcom partnerovi, ako napríklad čisto kresťanské zoznamky. Tie sa môžu zdať ako vyýnikajúca možnosť stretnúť sa s ľuďmi s rovnakým zameraním a názormi. Avšak limitovaná členská základňa môže aj výrazne obmedziť Vaše možnosti nájsť partnera, s ktorým budete skutočne kompatibilní po všetkých stránkach.

žena sedí na okne

Aby sme našich používateľov ušetrili od nekončiaceho a často frustrujúceho hľadania medzi stovkami profilov, Partner na úrovni ručne overuje všetky profily a využíva matematický model “matchingu” založený na rozsiahlom teste osobnosti, na základe ktorého sú používateľom navrhovaní skutočne vhodní partneri.

Náš vedecky podložený test je najrozsiahlejší svojho druhu na trhu práve preto, aby sme boli svojim klientom schopní poskytnúť návrhy partnerov, ktoré majú čo najvyššiu šancu viesť k serióznym, dlhodobným a spokojným vzťahom.

Do úvahy berie výsledky piatich osobnostných dimenzií: svedomitosti, emočnej stability, prívetivosti, otvorenosti a extroverzie. Následne zohľadňuje demografické údaje a osobné preferencie každého používateľa. Na základe tohto modelu sme schopní identifikovať páry, ktoré sa veľmi dobre k sebe hodia a majú šancu vytvoriť dlhodobý a šťastný vzťah.

Zoznamovacie stránky zadarmo vs. za poplatok

To, že za nadštandardné služby je nutné si priplatiť platí takmer vo všetkých sférach života. Online zoznamovanie nie je žiadnou výnimkou. Kým bezplatné zoznamoviace portály má možnosť využívať ktokoľvek a častokrát je možné založiť si hneď niekoľko účtov s klamlivými údajmi, je nutné dbať na opatrnosť. Zámery mnohých ľudí totiž môžu byť minimálne pochybné.

Pravidelné platby za zoznamovaciu službu zaisťujú nielen vysoko kvalitný zákaznícky servis, ale fungujú aj ako filter proti ľuďom, ktorí zoznamovanie neberú vážne.

Napriek tomu, že kvalitou sa zoznamovacie portály môžu od seba výrazne líšiť, pri ich správnom využívaní môžu byť vynikajúcim prostriedkom, ako prevziať iniciatívu nad svojím citovým životom.

Partner na úrovni - prečo sa stať členom?

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni